تلفن : 09177054727
امداد خودرو 24 ساعت شبانه روز فعال است
امداد خودرو شیراز با خدمات 24 ساعته
  • 1400/07/26
  • 1979

امداد خودرو شیراز با خدمات 24 ساعته

امداد خودرو شیراز با خدمات 24 ساعته
امداد خودرو شیراز آماده خدمات رسانی به تمام هم وطنان عزیز در تمامی جاده های استان فارس است. حتماً برای شما هم پیش آمده است که در حین رانندگی در جاده خودروی شما دچار نقص فنی شده است. ترس و هراس شما از این اتفاق زمانی بیشتر می شود که در خودروی خود تنها باشید و تاریکی شب شما را فرا گرفته باشد. اما جای هیچ نگرانی نیست، شما در هر جای این کشور و البته استان فارس باشید، امدادگران برای نجات شما و حمل خودروی تان در تمام ساعات شبانه روز آماده هستند. حمل خودرو تنها به مواردی که خودرو دچار مشکل شده باشد، محدود نمی شود. در ادامه متوجه می شوید که هر کسی ممکن است نیاز داشته باشد که خودروی خود را به هر دلیلی با انواع خودرروبرها جا به جا کند و یا از شهری به شهری دیگر انتقال دهد. برای درخواست خودروبر شیراز کافی است با شماره های 09177054727 و 09177054727 تماس بگیرید. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره این امدادگران و فرشته های نجات و دستگاه های حمل خودرو به شما داده خواهد شد. همچنین، توضیحاتی درباره کارت طلایی نکاتی آورده شده است. 
 
امداد خودرو شیراز

درباره امداد خودرو بیشتر بدانید

امداد خودرو در واقع شامل خودرویی است که ماشین را حمل می کند، تجهیزات و امکانات لازم و افراد امدادگری که تخصص لازم را برای رسیدگی به خودروها دارند. این خدمات را شرکت های خودروسازی و گاهی شرکت های خدمات امداد رسانی ارائه می دهند. 
امدادگر به طور معمول فردی است که دانش لازم برای رفع نواقص و مشکلات انواع خودرو را داراست و می تواند بعد از معاینه خودروی متوقف شده درباره تعمیر آن در محل یا انتقال به تعمیرگاه تصمیم های منطقی و درست را به راننده ارائه دهد. این افراد تجربه کافی برای ارائه خدمات به رانندگان را دارند. افراد امدادگر معمولاً به صورت اکیپ هستند و به طور سیار با یک خودروبر در تمام جاده های ایران در حال فعالیت هستند و به محض تماس هم وطنان خودشان را در کمترین زمان ممکن به رانندگان در راه مانده می رسانند. 
استان فارس در همسایگی استان بوشهر واقع شده است. همواره رانندگان بسیاری در حال رانندگی در جاده هایی هستند که این دو استان را به هم وصل می کنند. به همین دلیل معرفی امداد خودرو شیراز برای هر دو استان حائز اهمیت است. 
 
خودروبر شیراز

انواع خودروبر شیراز 

در استان فارس و امداد خودرو شیراز نیز مانند تمام استان های دیگر از انواع خودروبرها برای حمل انواع خودروها با اهداف خاص استفاده می شود. انواع دستگاه های حمل و نقلی که برای این کار استفاده می شوند شامل خودروبرهای کفی، نیسان جرثقیل و چرخگیر هستند.

1- خودروبر کفی و کاربرد آن

خودروبرهای کفی که برای حمل خودرو شیراز استفاده می شوند، دستگاه های حمل و نقلی هستند که خودرو به طور کامل روی آنها قرار گرفته و حمل می شود. این نوع خودروبرها به دو دسته تکی و تریلر تقسیم می شوند. تکی یا کامیونت همان طور که از نامش پیدا است تنها توان حمل یک خورو را دارد و تریلر توان حمل شش تا هشت خودرو را در آن واحد داراست. 
این کامیون ها نوعی سطح جداکننده بلند دارند که روی زمین قرار می گیرد و بعد از انتقال خودرو بر روی آن، تخت بازوهای هیدرولیکی خودرو صفحه را بلند می کنند و روی پشت کامیون می گذارند. این تریلرها و خودروبرها برای حمل خودروهای نو که باید پلاک شوند نیز کاربرد دارند. این امکان وجود دارد که بتوان خودروها را تا درب منزل حمل کرد. خودروهای بدون پلاک مجوز عبور و مرور ندارند و به همین دلیل تنها راهی که می توان آنها را در شرایط ایمن جا به جا کرد، تماس با مراکزی است که دارای این نوع خودروبرها هستند.
 

خودروبر کفی

اگر شما در جاده شیراز به بوشهر باشید و خودروی شما چنان دچار نقص فنی شود که دیگر امکان روشن شدن آن وجود ندارد، تنها راه نجات از این وضعیت تماس با امداد خودرو شیراز جاده بوشهر است. اگر خودروی شما ظاهرش سالم است و هنوز آن خود را دوست دارید و چراغ امید تعمیر و استفاده دوباره از آن در شما روشن است، بهترین راه حمل با خودروبرهای کفی است تا آن را سالم و صحیح به یک تعمیرگاه برسانند. 
یکی دیگر از موارد استفاده از این نوع خودروبرها برای زمانی است که می خواهید خودروی کلاسیک و قدیمی خود را بین این دو استان یا دو شهر بنا به هر دلیلی جا به جا کنید. تنها وسیله ای که می تواند خودروی لوکس شما را که قابل استفاده نیست و تنها جنبه نمایشگاهی دارد برایتان جا به جا کند، همین نوع خودروبرها هستند. 
برای حمل خودروهای تصادفی در امداد خودرو شیراز که امکان حرکت خودرو به هیچ وجه وجود ندارد، از این وسیله برای انتقال خودرو استفاده می شود. به دلیل این که در حین جا به جایی خودروهای تصادفی سانحه جدیدی اتفاق نیفتد، بهتر است برای حمل آنها از خودروبرهای تکی استفاده شود. 
به دلیل این که امکان تردد ادوات و تجهیزات کشاورزی در جاده ها وجود ندارد، تنها راه جا به جایی آنها در میان شهرها استفاده از این نوع خودروبرها و تماس با مراکزی است که مجهز به آنها هستند. در ضمن، برای حمل و نقل و جا به جا کردن ماشین آلات صنعتی، قطعات صنعتی، کانتینر، اتاقک، اتاق ماشین نیز می توانید با خودروبر شیراز تماس بگیرید تا بهترین وسیله برای حمل دستگاه مورد نظر شما در اختیارتان قرار داده شود. برای انتقال خودرو به مراکز بیمه و جابه جایی خودروهای مسابقه ای نیز می توانید روی آنها حساب کنید.   
مهم ترین مزیت استفاده از این نوع خودروبرها حفظ کامل امنیت خودرو در زمان حمل است. این خودروبرها به علت داشتن نگهدارنده استاندارد، از امکان لغزش خودرو جلوگیری می کنند. بهتر است در زمان نیاز به حمل و جا به جایی وسایل و خودروهایی که در بالا به آنها اشاره کردیم، تصمیم برای حمل با بهترین وسیله را به عهده کارشناسان و امدادگران بگذارید. این افراد تجربه کافی را در حمل دارند و با توجه به نیاز شما، مسافتی که قرار است طی شود و نوع خودرو و وسیله شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهند داد. امداد خودرو بوشهر نیز آماده ارائه بهترین خدمات در مواقع بحرانی به تمام رانندگان است. 

2- نیسان جرثقیل و کاربرد آن

نیسان جرثقیل در واقع نوعی یدک کش است که در امداد خودرو در شیراز در صورت ایجاد نقص فنی در خودروها و توقف ناگهانی در جاده ها یا هر نقطه از شهر یا اتوبان ها کاربرد دارد. در صورتی که یک قطعه از خودرو نیاز به تعویض یا تعمیر نیاز داشته باشد، به وسیله این یدک کش ها تا نزدیک ترین تعمیرگاه حمل می شود. این یدک کش ها وزنی بالاتر از دو تن را می توانند حمل کنند و به جرثقیل ها بی شباهت نیستند و متشکل از یک هیدرولیک قدرتمند و یک اهرم هستند. اهرم ها در زیر خودرویی که قرار است حمل شود قرار داده می شوند و با بالا رفتن چرخ، آن را یدک می کشند. 
در کشور ما برای یدک کشی بیشتر از وانت و نیسان استفاده می شود که بدنه و شاسی قدرتمند برای حمل خودروها را دارا هستند. رانندگان این یدک کش ها می دانند که با چه سرعتی باید بروند تا خودرو را به سلامت به محل مورد نظر برسانند تا آسیب جدیدی به آن وارد نشود. 
از آنجا که خودروها دارای انواع مختلف اند و هر یک وزن و اندازه مخصوص به خود را دارند، خودروبر شیراز با در نظر گرفتن تمام این موارد بهترین یدک کش را برای شما در نظر خواهد گرفت. این یدک کش ها به وسیله یک کابل سیم مانند به اهرم جلویی خودرو نصب می شوند و آن را می کشند. از معایب استفاده از این نوع یدک کش ها امکان آسیب دیدن سپر خودرو یا خراشیده شدن و رنگ خوردگی آن است. این یدک کش ها بهترین وسیله برای حمل خودروهای اوراقی و غیر قابل استفاده هستند. اما برای حمل خودروها در مسیرهای کوتاه وسیله ای مناسب اند. 
اگر ساکن شهر شیراز هم نباشید ممکن است نام محله خوش آب و هوای معالی آباد را در این شهر مهد شاعران و عطر بهارنارنج شنیده باشد. در صورتی که در شهر شیراز باشید و نیاز به انواع خودروبرها در تمام نقاط کشور داشته باشید، می توانید با امداد خودرو شیراز معالی آباد تماس بگیرید. 
 امداد خودرو

3- خودروبر چرخگیر و کاربرد آن

امداد خودرو شیراز برای حمل خودروها از چرخگیر نیز استفاده می کند. این دستگاه ها بلندکننده چرخ هستند. این خودروبرها مقرون به صرفه اند و با قرار دادن اهرم خود در زیر چرخ های خودرو آن را به دنبال خود می کشند. در واقع، خودرو را از بخش جلو می کشند و آن را به طور کامل حمل نمی کنند. بیشتر از آنها برای حمل خودروها آسیب دیده استفاده می کنند. به ویژه برای حمل خودروهایی که ارتفاعشان نسبت به سطح زمین کم است، بسیار مناسب هستند. این خودروبرها نیز ایمن هستند و خودرو در امنیت کامل به مقصد می رسد.  
آنها برای بیرون کشیدن خودروهایی که در چاله ها و گودال ها گیر افتاده اند نیز کاربرد دارند. برای حمل گاو صندوق ها و انتقال آنها در کمال امنیت نیز بسیار مفید هستند. متخصصان و امدادگران خودروبر شیراز در زمان حمل خودرو به شما خواهند گفت که سرعت انتقال خودرو با چرخگیرها بیشتر از یدک کش است. اگر نیاز دارید که به سرعت به محلی برای تعمیر خود برسید، از میان یدک کش و چرخگیر، چرخگیر را انتخاب کنید.  
 
حمل خودرو شیراز

کارت طلایی امدادخودرو چیست؟

امداد خودرو شیراز نیز برای ارائه خدمات بهتر و جبران خسارت رانندگان امکان کارت طلایی را برای آنها تهیه دیده است. هم وطنان می توانند با داشتن اشتراک از این خدمات استفاده کنند. کارت های طلایی انواع مختلفی دارند. اکنون پنج سطح مختلف برای این کارت ها تعریف شده است که شامل کارت طلایی سال و کارت های طلایی یک ستاره، دو ستاره، سه ستاره و چهار ستاره می شود. 
مهم ترین خدماتی که با این کارت ها ارائه می شود، عبارت اند از:
•    پاسخ دادن به درخواست ها و سؤال های مشتریان
•    راهنمایی تلفنی و اطلاع رسانی
•    پیگیری امور مشتریان
•    مشاوره فنی
•    فعالیت های امدادی شبانه روزی
•    حمل و انتقال رایگان رانندگان
•    ارائه خدمات ادواری و نگهداری
•    تعمیرات در محل بر طبق تعرفه های تعیین شده
امداد خودرو شیراز این نوید را به شما می دهد که برای سرویس های دوره ای خودروی خود می توانید از کارت های طلایی استفاده کنید. از این دست سرویس ها می توان به تعویض روغن موتور، شمع موتور، لنت ترمز و فیلترها اشاره کرد. این خدمات درب منزل و محل کار صاحب کارت نیز قابل ارائه هستند. انواع خدمات تعمیراتی مربوط به تمام نقص های خودرو در محل برای دارندگان این کارت امکان پذیر است.  
 

خدمات امداد خودرو شیراز

در زمان استفاده از خودروبر شیراز خیالتان راحت باشد که متخصصان این مجموعه با رعایت تمام استانداردها خودروی شما را سالم به مقصد خواهند رساند. حمل و جا به جایی غیر استاندارد خودرو ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به خودرو وارد کند. درخواست امداد و کمک برای خودرو از مراکز معتبر از بروز چنین اتفاقاتی پیش گیری خواهد کرد. 
در زمان حمل خودرو با انواع خودروبرها آنها موظف هستند که آنها را از نظر فنی چک کنند تا مشکل خاصی نداشته باشند. تنظیم باد لاستیک ها و چک کردن اتصالات جهت حمل خورو از دیگر مسائلی است که از چشم آنها دور نخواهد ماند. متخصصان می دانند که باید با آرامش رانندگی کنند و تمام حواسشان در زمان حرکت به خودرویی که حمل می کند باشد. حرکت آنها با سرعت مطمئنه است و در زمان انتقال خودرو با یدک کش و کامیونت کفی حواسشان به توزیع بار است. 
امداد خودرو شیراز هزینه حمل خودرو را با توجه به خدماتی که ارائه می دهد محاسبه می کند. نوع خودرویی که برای حمل استفاده می شود و نوع خودرویی که باید حمل شود، در تعیین هزینه تأثیرگذار هستند. خودروهای صفر و لوکس و خودروهای سنگین هزینه متفاوتی دارند. هزینه سوخت خودروی یدک کش در مسافت های طولانی محاسبه می شود. هزینه بیمه نامه خودروی حمل شونده نیز به این مبالغ اضافه می شود. نگران هیچ چیز نباشید، در صورت بروز مشکل برای خودروی تان کافی است با شماره های 09177054727 و 09177054727تماس بگیرید. 
 
تماس فوری با امداد خودرو