تلفن : 09177054727
امداد خودرو 24 ساعت شبانه روز فعال است
امداد راه شیراز

درباره ما  ما خدمات امداد خودرو و حمل خودرو با کیفیت ارائه می دهیم

اگر خودرو شما در هر ساعتی از شبانه روز در شیراز و یا بوشهر، دچار هرگونه مشکل و عیبی شد میتوانید با شماره 09177054727 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس با تجربه ما در خودروبر شیراز و توضیح دهید . خودرو بر شیراز انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط شیراز  و شهرستان های کشور جابجا و حمل می کند.
حمل خودرو در سراسر ایران اهمیت ویژه ای دارد. برخی به اختیار و برای راحتی خود، به منظور حمل خودروی خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. برخی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، ناچار به حمل خودرو با خودروبر و یا استفاده از امداد خودرو می شوند. امداد خودرو شیراز به منظور خدمت رسانی به مردم شیراز و بوشهر در حال فعالیت می باشد. خودربر شیراز همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و به صورت استاندارد و ایمن و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل خودرو شما را بر عهده بگیرد.
یکی دیگر از خدمات ما حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک جهت انجام مراحل شماره گذاری و همچنین حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه و از همه مهم تر حمل خودروهای معیوب به نمایندگی و تعمیرگاه میباشد.

خودروبر شیراز | یدک کش | حمل خودروی صفر | حمل خودرو در شیراز

خودروبر شیراز یکی از مهم‌ترین تجهیزات در نظر گرفته شده برای حمل و نقل خودروها در مجموعه‌های حمل خودرو شیراز است. حمل و نقل خودرو در مجموعه امداد خودرو شیراز به شیوه‌ای بسیار مطمئن صورت می‌گیرد. بنابراین هنگام استفاده از خدمات امداد خودرو جاده‌ای شیراز هیچ گونه نگرانی از بابت حمل خودرو وجود ندارد، این حمل و نقل با نهایت کیفیت و خدمت رسانی ویژه صورت می‌گیرد

امداد خودرو و حمل خودرو

70%

حمل خودرو به شهر های دیگر

80%

امداد رسانی در جاده

70%

رضایت مشتریان

70%
تماس فوری با امداد خودرو