تلفن : 09177054727
امداد خودرو 24 ساعت شبانه روز فعال است
جگوار F-Pace 2021
  • 1400/08/17
  • 585

جگوار F-Pace 2021

بررسی اجمالی جگوار F-Pace 2021
جگوار F-Pace 2021 رانندگی هیجان انگیزی دارد و فضای داخلی آن راحت و جادار است که آن را به انتخابی جذاب در کلاس شاسی بلندهای کامپکت لوکس تبدیل می کند. این شاسی بلند امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا اطلاعات ایمنی و قابلیت اطمینان را ندارد.
جوانب مثبت منفی
فوق العاده اسپرت است
کابین بزرگ و راحتی دارد
دارای ظرفیت بار عالی است
سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسندی دارد
قیمت پایه آن بالا است
جدید برای سال 2021
وجود برخی تغییرات در موتورهای جدید
رابط اطلاعات سرگرمی جدید
تریم ها کمتر شده اند
طراحی داخلی و خارجی تازه شده.
تحقیق و رتبه بندی
جگوار F-Pace 2021 در قسمت شاسی بلندهای کامپکت لوکس به دلیل از دست دادن اطلاعات ایمنی رتبه بندی نشده است. در حال حاضر، امتیاز کلی جگوار F-Pace در دسترس نیست، اگرچه رتبه بندی منتقدان، امتیاز عملکرد و امتیاز داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از 31 تحقیق و داده است.
جگوار F-Pace شای بلند خوبی است. این جگوار موتور پایه قدرتمندی دارد ، همچنین سه موتور اختیاری بسیار قدرتمند نیز جهت انتخاب وجود دارد ، هندلینگی اسپرت و سواری نرم و راحتی دارد. کابین آن خوب و خوش ساخت به نظر می رسد و دو ردیف صندلی راحت و جادار در آن وجود دارد. بسیاری از امکانات کاربرپسند به صورت استاندارد ارائه می‌شوند و تعداد کمی از رقبا فضای باری به اندازه این جگوار در اختیار دارند. به عبارت دیگر، F-Pace یکی از مجلل ترین شاسی بلندهای جمع و جور است.
جگوار F-Pace چقدر هزینه دارد؟
F-Pace دارای قیمت اولیه 49995 دلاری است. این قیمت یکی از بالاترین قیمت‌های اولیه در این کلاس است، زیرا بسیاری از رقبا از 40000 دلار شروع می‌کنند. F-Pace SVR با قیمت 84600 دلار به فروش می رسد که به طور قابل توجهی گران تر از تریم های برتر بسیاری از رقبا است. با این حال، انصافاً، SVR یک مدل با عملکرد بالا است و هیچ شاسی بلند جمع و جوری در این کلاس چیزی لوکس برای رقابت با آن نمی تواند ارائه بدهد.
جگوار F-Pace در مقابل سایر رقبا
جگوار F-Pace یا Audi  Q5 :
آئودی Q5 یکی دیگر از شاسی بلندهای جمع و جور لوکس است. رانندگی با آن لذت بخش است، اگرچه شاید به اندازه F-Pace اسپرت نباشد، اما سواری نرمی دارد. مانند جگوار، آئودی به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می شود و موتورهای قدرتمندی را ارائه می دهد. در داخل، Q5 راحت و جادار است و امکانات استاندارد زیادی در آن وجود دارد. Q5 چندین هزار دلار کمتر از F-Pace قیمت دارد، اما امتیاز قابلیت اطمینان پیش بینی شده آن بسیار بدتر از جگوار است.
جگوار اف پیس یا پورشه ماکان؟
پورشه ماکان تنها شاسی بلند کامپکت لوکسی است که می تواند به طور قطع ادعا کند که از F-Pace اسپرت تر است. این شاسی بلند بهترین عملکرد را در کلاس دارد و هنوز هم سواری راحت و دلنشینی را ارائه می دهد. فضای داخلی پورشه ماکان مملو از وسایل مجلل و فناوری های فراوان است. با این حال، پورشه به اندازه جگوار جادار نیست و موتور قدرتمند آن نمی تواند با قدرت خروجی  V8 F-Pace SVR برابری کند. ماکان همچنین در لیست کوتاه کراس اوورهای لوکس کوچکی قرار دارد که قیمتی بالاتر از F-Pace دارند.

موتور F-Pace
F-Pace به صورت استاندارد با یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ 246 اسب بخاری عرضه می شود، اما سه موتور دیگر در دسترس است: یک شش سیلندر توربو و سوپرشارژ 335 اسب بخار، یک شش سیلندر توربو و سوپرشارژ 395 اسب بخار و یک موتور 550 اسب بخار V8 سوپرشارژر. همه آنها با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جفت می شوند.
موتور پایه در حین رانندگی در شهر یا بزرگراه خوب عمل می کند، اما به اندازه برخی موتورهای رقیب قدرتمند نیست. دو شش سیلندر بسیار پرانرژی هستند و شتاب مشتاقانه و قدرت بالایی را ارائه می دهند. SVR با عملکرد بالا، با V8  سوپرشارژر، سریع‌ترین مدل در خط تولید است. شتاب فوق العاده آن شما را در 3.8 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر در ساعت می رساند (سریعترین مدل بعدی F-Pace   5.1 ثانیه است).
ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:
سیستم هشدار برخورد رو به جلو
ترمز اضطراری خودکار
سیستم پایش خواب آلودگی راننده
سنسور پارک جلو و عقب
سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر
سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط
سیستم نظارت بر نقاط کور
سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب
ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:
هد آپ دیسپلی
سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی
کروز کنترل تطبیقی.
کمک پارک دوبل و پارک پل.

کیا سول 2021
کیا سول 2021 یکی از شاسی بلندهای ساب کامپکت برتر ما است. فضای اتاق کابین برای سرنشینان بالغ کاملا کافی است و فناوری های کاربرپسندی دارد، اما به اندازه برخی از رقبای کلاس اسپرت نیست.

جیپ گرند چروکی L مدل 2021
جیپ گرند چروکی L مدل 2021 کاملاً جدید دارای کیفیت کابین فوق‌العاده، فضای زیاد سرنشینان و البته قابلیت آفرودی است که از یک جیپ انتظار دارید. این شاسی بلند سایز متوسط به دلیل اطلاعات ناقص ایمنی و قابلیت اطمینان، امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد. 
تماس فوری با امداد خودرو