تلفن : 09177054727
امداد خودرو 24 ساعت شبانه روز فعال است
کیا تلوراید 2021
  • 1400/05/07
  • 1369

کیا تلوراید 2021


کیا تلوراید 2021 به لطف رانندگی پویا و دلپذیر ، فضای داخلی راحت و جادار ، امکانات کاربرپسند و لیست طولانی تجهیزات استاندارد ، در قسمت های بالای کلاس شاسی بلندهای متوسط قرار دارد.
جوانب مثبت منفی کیا تلوراید 2021
صندلی جادار و فضای بار
هندلینگ خوب و ترکیبی
موتور Spry V6
بسیاری از امکانات بصورت استاندارد
سیستم مالتی مدیای خوب
مصرف سوخت آن در حد متوسط است.
موارد جدید برای سال 2021
بسته Nightfall Edition اضافه شده است
رتبه بندی کیا تلوراید 2021
کیا تلوراید در سال 2021 رتبه بندی شماره 1 را در گروه شاسی بلندهای متوسط کسب کرده است. تلوراید برنده جایزه بهترین شاسی بلند سه ردیفه خانوادگی در سال 2021 به شمار می رود و یک نامزد نهایی جایزه برای بهترین شاسی بلند سه ردیفه  در سال 2021 برای جایزه Money است. در حال حاضر امتیاز کیا تلوراید 8.6 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 25 مورد از عناصر تحقیق و داده با استفاده از منابع مختلف است.
کیا تلوراید 2021 یک شاسی بلند عالی سه ردیفه است. تلوراید دارای فضای داخلی مجلل ، فضای نشیمن مناسب برای حداکثر هشت مسافر و یک فضای بار بزرگ است. این خودرو دارای امکانات ایمنی فعال مانند نظارت بر نقاط کور و ترمز اضطراری خودکار است و یک سیستم مالتی مدیا با کاربرد آسان را ارائه می دهد. در کلاس خود ، تلوراید دارای بهترین ترکیب اتاق مسافر و بار است، رتبه بندی ایمنی و قابلیت اطمینان ، امکانات مناسب خانواده و بررسی های مثبت توسط روزنامه نگاران خودرو است ، به همین دلیل ما آن را بهترین شاسی بلند سه ردیفه در سال 2021 برای خانواده ها قرار دادیم. ما همچنین به دلیل ترکیب جامع کیفیت و ارزش ، آن را به عنوان نامزد نهایی جایزه بهترین 3 ردیف شاسی بلند سه ردیفه  خودر معرفی کردیم.
قیمت کیا تلوراید چقدر است؟
کیا تلوراید 2021 با قیمت پایه 31990 دلار عرضه می شود که تقریباً برای تیپ شاسی بلند متوسط قیمت مناسبی است. بالاترین تریم آن از 42190 دلار قیمت شروع می شود.
کیا تلوراید در مقابل سایر رقبا
کیا تلوراید در مقابل هیوندای پالیسید
هیوندای پالیساید اشتراکات زیادی با تلوراید دارد. هر دو شاسی بلند دارای موتور و گیربکس یکسانی هستند و بسیاری از اجزای ساختاری یکسانی دارند. اندازه هر دو شاسی بلند نیز باهم برابر است ، قیمت مشابه و بسیاری از امکانات فنی و ایمنی یکسان هستند. عامل تعیین کننده ممکن است این باشد که تلوراید برنده جایزه بهترین شاسی بلند سه ردیفه برای خانواده در سال 2021 شود ، در حالی که پالیساید نامزد نهایی بود.
کیا تلوراید در مقابل کیا سورنتو
کیا سورنتو کاملاً از نو طراحی شده دیگری از کلاس شاسی بلندهای متوسط در این برند است و گرچه در رتبه بندی های ما بسیار خوب است ، اما هنوز از تلوراید فاصله دارد. هر دوی این کیا ها دارای رانندگی پویا و دلپذیر اند ، سه ردیف صندلی و مواد با کیفیت کابین ، همراه با یک سیستم مالتی مدیای کاربر پسند از جمله امکانات خوب این دوبرادر هستند. سورنتو کمی کوچکتر از تلوراید است و در نتیجه فضای بار کمتری دارد و ردیف سوم کوچکتری دارد. همچنین از امکانات استاندارد ایمنی و راحتی خوبی به اندازه تلوراید برخوردار نیست. قیمت پایین سورنتو باعث رقابت با تلوراید شده.
سیستم مالتی مدیای کیا تلوراید 2021

بررسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ، بلوتوث و پیمایش تلوراید
کیا تلوراید به دلیل سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند ، مورد تمجید واقع می شود. مدل های Telluride LX و S به صفحه لمسی 8 اینچی مجهز شده اند ، در حالی که مدل های EX و SX دارای صفحه لمسی 10.2 اینچی هستند. هر دو سیستم بلافاصله به ورودی ها پاسخ می دهند ، و یک ساختار منوی ساده با گرافیک واضح ارائه می دهند. دکمه ها و دکمه های فیزیکی اضافی برای کنترل تهویه مطبوع  و صدا نیز وجود دارد که تنظیم این عملکردها را در هنگام رانندگی آسان تر می شود.
ویژگی های معروف مانند Apple CarPlay و Android Auto در همه مدل ها به صورت استاندارد ارائه می شوند. همچنین چندین آپشن وجود دارد که به نظر مفید می باشد ، از جمله می توان به یک سیستم مخابره داخل کابین برای کمک به سرنشینان عقب تعبیه شده که یک حالت آرام برای استریو وجود دارد که صدای بلندگوهای عقب را بی صدا می کند ، اشاره کرد.
امکانات سیستم مالتی مدیای استاندارد: یک صفحه لمسی 8 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، استریو شش بلندگو ، رادیوی HD ، رادیو ماهواره ای ، بلوتوث و پنج پورت USB.
امکانات سیستم مالتی مدیای موجود: صفحه لمسی 10.2 اینچی ، ناوبری ، پورت USB اضافی ، شارژ دستگاه بی سیم ، اینترکام و استریوی هارمن کاردون 10 بلندگو.
امکانات اضافی: ورود بدون کلید ، استارت دکمه و استارت از راه دور.
سایر امکانات موجود: کنترل خودکار تهویه مطبوع دو منطقه ای ، سانروف و یک بالابر برقی بدون هندزفری.
بررسی عملکرد آفرود تلوراید
کیا تلوراید دارای فاصله 8 اینچی از سطح زمین است ، صفحه اسکاید جلو و حالت های کنترل کشش نیز برای مدیریت شرایط نرم مثل ریگزارها و جاده های خاکی و برفی در دسترس می باشند. به اندازه کافی برای عبور از جاده های شنی یا مسیرهای خاکی توانایی دارد ، اما برای رانندگی آفرود کاملا مناسب نیست.
فضای داخل کیا تلوراید 2021

ویژگی های ایمنی تلوراید 2021
ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:
دوربین دنده عقب
سنسورهای پارک عقب
سیستم نظارت بر نقاط کور
سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب
سیستم هشدار برخورد به جلو با امکان تشخیص عابر پیاده
ترمز اضطراری خودکار
کروز کنترل تطبیقی
هشدار خروج از خط
سیستم کمکی نگهداری خودرو بین خطوط
سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده
سیستم هشدار بر صندلی عقب (به شما یادآوری می کند قبل از خارج شدن از اتومبیل از بچه ها یا حیوانات خانگی استفاده کنید)
ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:
سنسورهای پارک جلو
چراغهای جلوی اتوماتیک
سیستم دوربین پارکینگ با دید فراگیر
هدآپ دیسپلی

درباره امداد راه
اگر خودرو شما در هر ساعتی از شبانه روز در شیراز و یا بوشهر، دچار هرگونه مشکل و عیبی شد میتوانید با شماره 09176042366 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس با تجربه ما در خودروبر شیراز و توضیح دهید . خودرو بر شیراز انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط شیراز  و شهرستان های کشور جابجا و حمل می کند.


رام 1500 مدل 2021
رام 1500 مدل 2021 در رده های بالای رتبه بندی پیک آپ های سایز بزرگ ما به قرار دارد. این پیکاپ تقریباً هیچ نقصی ندارد. رام 1500 شامل سواری نرم و فضای داخلی درجه یک و موتور قدرتمند و توانمند است.

 
تماس فوری با امداد خودرو