تلفن : 09177054727
امداد خودرو 24 ساعت شبانه روز فعال است
تویوتا هایلندر هیبریدی 2021
  • 1400/07/10
  • 151

تویوتا هایلندر هیبریدی 2021

تویوتا هایلندر هیبریدی 2021 به دلیل سواری راحت ، صندلی های جادار و لیست فراوان از امکانات استاندارد ، در رتبه های بالای شاسی بلند هیبریدی و برقی ما قرار دارد.
جوانب مثبت منفی
موتور پرقدرت
سواری نرم و آرام
لیست طولانی از امکانات ایمنی و فناوری
فضای داخلی با کیفیت داخل کابین
صندلی های ردیف سوم فضای کافی ندارند
قیمت شروع خودرو بالا است
موارد جدید برای 2021
بدون تغییرات اساسی

رتبه بندی و جوایز تویوتا هایلندر هیبریدی 2021

تویوتا هایلندر هیبریدی 2021 رتبه سوم را در رده بندی شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما بدست آورده است. هایلندر هیبریدی برنده جایزه بهترین شاسی بلندهای هیبریدی و برقی برای خانواده ها در سال 2021 است. در حال حاضر تویوتا هایلندر هیبریدی دارای نمره 8.2 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 24 قطعه تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.
هایلندر هیبریدی شاسی بلند خوبی است. این خودرو جذابیت زیادی دارد ، از موتور پر جنب و جوش و سواری نرم گرفته تا ظرفیت بار زیاد و سیستم اطلاعات سرگرمی مجهز و بروز. همچنین برآورد مصرف بهینه سوخت بسیار خوبی دارد ، حتی در مقایسه با سایر خودروهای رتبه بندی شاسی بلند هیبریدی و برقی بازهم مصرف بهینه سوخت قابل توجهی دارد. این تویوتا ترکیبی برجسته از کیفیت و ارزش در کلاس خود است ، که باعث شده ما آن را به عنوان بهترین شاسی بلند هیبریدی یا برقی 2021 برای پول نام ببریم. علاوه بر این ، ما به دلیل ترکیب خوب از فضای بار و سرنشین ، رتبه بندی ایمنی و قابلیت اطمینان ، نظرات مثبت روزنامه نگاران خودرو و امکانات موجود برای خانواده ، آن را به عنوان بهترین شاسی بلند هیبریدی یا برقی برای خانواده ها در سال 2021 معرفی کردیم.

تویوتا هایلندر هیبریدی 2021 در مقابل سایر رقبا

تویوتا هایلندر هیبریدی در مقابل تویوتا RAV4 هیبرید

تویوتا RAV4 هیبریدی یکی دیگر از خودروهای با رتبه بالا در کلاس شاسی بلند هیبریدی و برقی است. قیمت RAV4 هیبریدی تقریباً 10000 دلار کمتر از هایلندر هیبریدی است و به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می شود که در هایلندر هیبریدی اختیاری است. RAV4  هیبریدی ردیف سوم را ارائه نمی دهد ، اما برآورد مصرف سوخت بهتری دارد و فضای کافی برای مسافران و بار را فراهم می کند. مگر اینکه به صندلی های اضافی هایلندر احتیاج داشته باشید ، درکل میتوان گفت RAV4 هیبریدی بهتر است.

تویوتا هایلندر هیبریدی در مقابل فورد اکسپلورر هیبریدی

فورد اکسپلورر هیبریدی دارای سیستم ترکیبی قوی تری (با موتور V6) و ظرفیت یدک کشی بالاتر از هایلندر هیبریدی است. با این حال ، اکثر خریداران به احتمال زیاد هایلندر هیبریدی را ترجیح می دهند زیرا قیمت اولیه آن حدود 14000 دلار کمتر از Explorer  هیبریدی است. علاوه بر این ، تویوتا از مواد باکیفیت تری برای کابین استفاده کرده است و همچنین صندلی های آن حداکثر برای هشت نفر قابل استفاده است ، در حالی که فورد تنها تا 7 نفر صندلی ارائه می دهد.
تویوتا هایلندر هیبریدی 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی، بلوتوث ، ناوبری هایلندر هیبریدی

سیستم اطلاعات سرگرمی استاندارد هایلندر هیبریدی سیستمی کاربر پسند است. کنترل های فیزیکی و صفحه لمسی وجود دارد که کار با سیستم را برای راننده آسان می کند. صفحه نمایش لمسی دارای گرافیک واضح و منوهای ساده ای است و همه مدل ها به صورت استاندارد با فناوری ادغام گوشی های هوشمند از طریق Android Auto و Apple CarPlay عرضه می شوند.
امکانات استاندارد سیستم اطلاعات و سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، Apple CarPlay ، Android Auto ، Amazon Alexa ، استریو با شش بلندگو ، بلوتوث ، پنج درگاه USB ، رادیو ماهواره ای و هات اسپات Wi-Fi.
امکانات سیستم اطلاعات و سرگرمی موجود: صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی ، سیستم صوتی برتر JBL با 11 بلندگو و سیستم ناوبری.
سایر امکانات استاندارد: کنترل خودکار تهویه مطبوع سه منطقه ای و ورود بدون کلید.
سایر امکانات موجود: روشنایی محیطی.

موتور ترکیبی تویوتا هایلندر هیبریدی 2021

موتور هیبریدی هایلندر از یک موتور 2.5 لیتری 4 سیلندر و دو موتور الکتریکی تشکیل شده است که مجموعا 243 اسب بخار قدرت دارند. گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) استاندارد است. این موتورهای ترکیبی شتاب سریعی را از حالت سکون به حرکت در هایلندر هیبریدی ارائه می دهند و CVT مشابه گیربکس اتوماتیک سنتی عمل می کند.
آیا تویوتا هایلندر هیبریدی قابل اعتماد است؟
نمره اطمینان 2021 هایلندر هیبرید 85 از 100 است.

ویژگی های ایمنی هایلندر هیبریدی

ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

دوربین دنده عقب
سیستم هشدار برخورد به جلو
ترمز اضطراری خودکار
سیستم تشخیص عابر پیاده
کروز کنترل تطبیقی
سیستم هشدار خروج از خط
چراغهای نور بالا اتوماتیک
سیستم کمکی ردیابی خط
امکانات ایمنی پیشرفته موجود:
سیستم نظارت بر نقاط کور
سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب
سنسورهای پارک جلو و عقب
سیستم کمکی پارک دوبل
سیستم دوربین پارکینگ با نمای اطراف
هدآپ دیسپلی
برف پاک کن های مجهز به سنسور باران
سیستم تشخیص دوچرخه سوار
سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی.

فولکس واگن ID.4 مدل 2021

فولکس واگن ID.4 الکتریکی 2021 کاملاً جدید فضای زیادی را ارائه می دهد و عملکرد خوبی را ارائه می دهد ، اما از نظر برد رانندگی و ویژگی های آسان برای استفاده از آن بسیار دور است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا به طور کامل مورد آزمایش تصادف قرار نگرفته یا از نظر قابلیت اطمینان نمره گذاری نشده است.

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

تویوتا RAV4 هیبریدی کاملاً رتبه بندی شده است و در نزدیکی بالای رتبه بندی های شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما قرار دارد. عملکرد عالی ، صرفه جویی در مصرف سوخت چشمگیر و فضای داخلی فوق العاده ، همگی به این کراس اور قوت بیشتری نسبت به سایر هیبریدها می دهد.